معرفی دستگاه

دکتر پن چیست و معرفی انواع مدل های آن

دکتر پن چیست و معرفی انواع مدل های آن

دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن ابزاری مدرن برای مراقبت از پوست است که هدف آن جوانسازی پوست، لیفت کردن آن است. دکتر پن بهترین دستگاه سال برای فعالیت‌های زیبایی و جوانسازی شناخته شده است. این دستگاه به از بین بردن زخم‌ها و آسیب‌های پوستی کمک می‌کند. همچنین دستگاه دکتر پن درمانی برای لکه‌های پوستی، جای جوش و آکنه و لکه‌های ناشی از آفتاب سوختگی و حاملگی به حساب می‌آید.
استفاده از دستگاه دکتر پن به شما این امکان را می‌دهد تا با هزینه کم و بدون انجام عمل جراحی روند کلاژن سازی را تحریک و فعال کند. امتیاز استفاده از دستگاه دکتر پن در این است که فعالیت و سوخت و ساز سلولی، کلاژن و الاستین سازی را به بیشترین حد بالا می‌برد. در مراکز درمانی و مطب‌ها و همچنین می‌توانید هایپرپیگمنتیشن و چند رنگ شدن پوست از این دستگاه استفاده کرد. این دستگاه از تعداد زیادی سوزن با سایز نانو تشکیل شده است که تعداد این سوزن‌ها بر روی کارتریج متفاوت است. کارتریج دکتر پن به صورت یکبار مصرف با طول بلند طراحی شده است که درب دارد و برای هر بیمار به صورت استریل استفاده می‌شود.
سوزن‌هایی که با پوست برخورد می‌کنند، سوراخ‌های بسیار ریزی بر روی آن ایجاد می‌کند که سیستم ایمنی را فعال کرده و باعث تحریک کلاژن سازی پوست می‌شود. این سوراخ‌های ریز به عنوان کانالی برای رساندن مواد مغذی و سرم‌ها به لایه‌های زیرین پوست کار می‌کند. این دستگاه هم با برق شهری کار می‌کند و خم با باتری قابل شارژ کار می‌کند. مزیت دستگاه دکتر پن در سرعت بالای آن است که نتیجتا درد کمی در حین کار بر روی پوست افراد ایجاد می‌کند. سرعت بالای دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن از لرزش دست در هنگام انجام میکرونیدلینگ جلوگیری می‌کند. هندپیس بسیار سبک و راحتی دارد که به کادر درمانی و زیبایی در انجام جوانسازی پوست کمک می‌کند. سایز قلم دستگاه قابل انتخاب از سایز 0.25 تا 2 میلی متر است که برای هر مورد درمانی از سایز مختلفی استفاده می‌شود. سوزن‌های این قلم از جنس تیتانیوم است. این دستگاه مدل‌های مختلفی دارد مانند دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن A1w، دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن A1c، دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن A6، دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن UITIMA N2.
برای خرید دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن به نوع کاربرد آن دقت کنید.

میکرونیدلینگ دکتر پن چیست ؟

میکرونیدلینگ یکی از بهترین روش‌های کلاژن سازی می‌باشد که با توجه به هزینه بسیار کم نتیج شگفت انگیزی را در پی دارد. این سیستم درمانی شگفت انگیز باعث به وجود آمدن انقلابی در صنعت میکرونیدلینگ شده است که از این شیوه برای لیفت جوانسازی پوست و تاتو استفاده می‌شود. کارایی این روش به این صورت است که زمانی که نوک سوزن با پوست تماس می‌یابد، سوراخ ریزی در سطح پوست ایجاد می‌شود. سیستم ایمنی پاسخ داده و کلاژن تولید می‌شود. همچنین سوراخ‌ها به عنوان کانال‌های ریزی عمل کرده که مواد مغذی موضعی را به عمق لایه‌های پوستی حمل کرده و اثر آن‌ها را افزایش می‌دهد.

کاربردهای میکرونیدلینگ دکتر پن

 • بدون درد
 • درمان استرچ مارک‌ها و ترک‌های چاقی و حاملگی
 • ترمیم لب شکری
 • بستن منافذ باز پوستی
 • اثری فوق‌العاده روی کلاژن و الاستین دارد
 • از بین بردن ضایعات رنگدانه‌ای
 • ترمیم و تجدید بافت‌های پوستی
 • تحریک کردن فولیکول‌های مو و تزریق مواد به آن‌ها
 • جوانسازی و لیفت پوست صورت
 • خط‌های اخم وچین و چروک‌ها را از بین می‌برد
 • از بین چین و چروک‌‌ها
 • درمان همیشگی هایپرپیگمنتیشن و یا چند رنگ شدن پوست
 • از بین بردن آکنه و جای زخم
 • درمان لکه‌های پیری و آفتاب سوختگی
 • شفاف سازی پوست
 • حذف اسکار جراحی
 • فعالیت سوخت و ساز سلولی و کلاژن و الاستین سازی را تا 1000% بالا می‌برد
 • از بین بردن جای خراشیدگی
 • افزایش جذب داروها تا 300 برابر

ویژگی منحصر به فرد دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن چیست ؟

دارای سوزن‌های نانو با حداقل میزان درد و سرعت درمان بالا‌تر
چرخش غلتکی پر سرعت به شکل اتوماتیک
گردش اتوماتیک با سرعت بالا
قابلیت کار با باتری قابل شارژ و برق مستقیم شهری
دارای پنج سرعت قابل تنظیم و متغیر
کارتریج‌های یکبار مصرف طول بلند، درب دار برای هر بیمار به صورت استریل
به خاطر سرعت بالا رد حداقل است
قابلیت تنظیم عمق نفوذ به لایه‌های مختلف پوست از 25/0 میلیمتر تا 5/2 میلیمتر
دارای سوزن‌های منحصر به فرد با تعداد نیدل‎‌های مختلف

معرفی انواع دستگاه‌های میکرونیدلینگ از برند دکتر پن


میکرونیدلینگ دکتر پن A1W

سیستم درماپن خودکار دکتر پن انقلابی در صنعت میکرونیدلینگ و زیبایی ایجاد کرده که جهت لیفت و جوانسازی پوست و نیز کلاژن سازی به کار می‌رود. دستگاه دکتر پن بسیار ایمن‌تر از دستگاه‌های موجود در بازار است و دلیل آن سرعت بسیار زیاد و در عین حال بدون لرزش و همچنین تنظیم اندازه دقیق سوزن خروجی است. دستگاه میکرونیدلینگ درماپن دکتر پن دارای سرعت 8000 تا 18000 ضربه در دقیقه، اندازه سوزن خروجی از 2/0 میلیمتر تا 3 میلیمتر، هند پیس سبک با صدا و لرزش کم است. استفاده همزمان درماپن کتر پن با کوکتل‌های معروفی مانند درماهیل یا توسکانی اثر میکرونیدلینگ را دو چندان خواهد کرد. در این روش هر محلول برای هر نوعی از مشکلات پوستی توسط میکرواسکارهای ایجاد شده توسط دکتر پن در پوست جذب می‌شود و نتیجه فوق‌العاده آن به سرعت قابل مشاهده است و نیز به دلیل سرعت بالا و نداشتن لرزش حتی کوچکترین اسکار روی پوست صورت و یا بدن به جا نمی‌ماند. وقتی نوک سوزن به پوست برخورد می‌کند، سوراخ بسیار ریزی روس سطح پوست ایجاد می‌شود در این هنگام سیستم ایمنی بدون وارد عمل شده و نتیجه کار ساخت کلاژن جدید و سالم است. سوراخ ایجاد شده گذرگاه عبور کوکتل‌ها، کرم‌ها و داروها بع لایه‌های مختلف پوست است برای درمان بهتر و سریع‌تر است. نیدل‌های مخصوص این قلم، تیتانیومی، درپوش دار، استریل و به صورت پک است و به کارتریج‌های تی شکل آبی درپوش دار معروف هستند.
این دستگاه با رنگ آبی و مشکی، یکی از پر مصرف‌ترین دستگاه‌های میکرونیدلینگ می‌باشد که برای مصرف شخصی، مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.
ویژگی‌های این دستگاه شامل
تعداد دور موتور این دستگاه از 6500 تا 8500
همینطور دارای 5 لول سرعت است
کارتریج این دستگاه به وفور در بازار یافت می‌شود
قیمت کارتریج‌ها مناسب است
منبع تغذیه، برق و شارژ است
عمق نفوذ دکتر پن A1W از 25/0 میلیمتر تا 3 میلیمتر متفییر است.

قلم میکرونیدلینگ دکتر پن A1C

یکی از برترین محصولات در زمینه زیبایی است که از آن می‌توان برای جوانسازی پوست و همچنین کلاژن سازی استفاده نمود. قلم A1C به دلیل دارا بودن ویژگی‌های منحصر به فرد از قبیل سرعت بسیار زیاد، ضد لرزش بودن و همچنین قابلیت تنظیم اندازه دقیق سوزن خروجی، بسیار ایمن‌تر از سایر درماپن‌های موجود در بازار است. قلم میکرونیدلینگ دکتر پن A1C به دلیل داشتن ویژگی‌هایی نظیر سرعت بالا و نداشتن لرزش هیچ گونه زخم و اسکاری بر روی پوست صورت و یا بدن را جا نمی‌گذارند و تمام مشکلات پوستی را برطرف می‌کند. استفاده از قلم میکرونیدلینگ دکتر پن در فرآیند کلاژن سازی تاثیر بسزایی دارد و از آن می‌توان برای
جوانسازی و لیفت پوست صورت
از بین بردن آکنه
از بین بردن جای زخم
از بین بردن جای سوختگی
از بین بردن چین و چروک
از بین بردن ضایعات رنگدانه‌ای
شفاف سازی پوست
حذف اسکار جراحی
بستن منافذ باز پوستی
حذف ترک پوستی
و درمان لک‌های پوستی استفاده کرد.
از مزایای استفاده از قلم A1C دکتر پن می‌توان به
استفاده از نیدل‌های تیتانیوم باعث کاهش میزان حساسیت می‌شود.
میزان تولید کلاژن و جریان خون را تحریک می‌کند.
در مقایسه با دیگر درماپن‌های بازسازی سطح پوست، بسیار مقرئن به صرفه است.
سوزن‌های ریز A1C برای نواحی حساس پوست مانند دور چشم و لب‌ها استفاده می‌شود و سوزن‌های درشت برای نواحی دیگر شکم یا ران‌ها استفاده می‌شود.

میکرونیدلینگ دکتر پن A6

میکرونیدلینگ یکی از بهترین روش‌های کلاژن سازی می‌باشد که با توجه به هزینه بسیار کم نتایج شگفت انگیزی را در پی دارد. در این روش به وسیله دستگاه میکرونیدلینگ، منافذ و کانال‌های بسیار ریزی در پوست ایجاد می‌شود . پوست را وادار به ساختن مقادیر بالای کلاژه می‌کند و البته اگر نقصی مانند اسکار آکنه یا اسکار سوختگی یا ترک پوستی هم وجود داشته باشد این مشکل هم به بهترین نحو ممکن برطرف می‌گردد. به عبارت دیگر اساس کار به این ترتیب است که ابتدا با دستگاه سوراخ‌های ریزی در لایه سطحی پوست ایجاد می‌شود. سوزن‌های بسیاری ظریف این دستگاه به لایه عمقی‌تر پوست یا همان درم نفوذ می‌کنند و این کار می‌تواند باعث فعال شدن عمل کلاژن سازی شود.
کاربردهای میکرونیدلینگ
جوانسازی و لیفت پوست صورت
از بین بردن چین و چروک‌ها
از بین بردن آکنه
از بین بردن جای زخم و درمان جای جوش
از بین بردن ضایعات رنگدانه‌ای
شفاف سازی پوست
حذف اسکار جراحی
از بین بردن جای خراشیدگی و آثار ناشی از زخم‌های شدید و سوختگی بعد از عمل
بستن منافذ باز پوستی و تجدید بافت‌های پوستی
لایه برداری جهت لک، کک و مک
افزایش جذب داروها تا 300 برابر
از بین بردن استرچ مارک یا ترک‌های ناشی از حاملگی، چاقی
ویژگی‌های دستگاه
جنس بدنه از آلومینیوم است
تعداد دور موتور 8000 الی 18000
دارای 5 لول سرعت
کارتریج به وفور یافت می‌شود
قیمت کاتریج‌ها بسیار مناسب است
منبع تغذیه، برق و شارژ است
عمق نفوذ دکتر پن A6 از 25/0 میلیمتر تا 5/2 میلیمتر متغییر است.

میکرونیدلینگ دکتر پن A7

دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن A7 با ایجاد کردن میکرو سوراخ‌های بسیار ریز و بدون درد، جهت جذب کوکتل‌ها و داروهای مخصوص میکرونیدلینگ و مزوتراپی استفاده می‌شود. که در انواع درمان‌های مشکلات پوستی بسیار موثر است. دستگاه درما پن A7 یک قلم میکروسوزنی با کارتریج قابل تعویض است که با استفاده از ارتعاش درمان میکرونیدلینگ را انجام می‌دهد. این دستگاه ضد آب، قابل استفاده به صورت مرطوب و خشک است.
در فرآیند میکرونیدلینگ با وارد شدن سوزن‌های بسیار ریز باعث افزایش کلاژن سازی در پوست می‌گردد که همواره پوستی جوان‌تر و بدون چین و چروک را به ارمغان می‌آورد.
از دکتر پن A7 برای جوانسازی، رفع چین و چروک، درمان ریزش مو، رفع ترک‌های پوستی، بهبود جای زخم نیز استفاده می‌شود. و همچنین با تحریک کلاژن سازی باعث افزایش سفتی پوست می‌شود.
این دستگاه با رنگ مشکی، یکی از دستگاه‌هایی است که طرفدار خاص خود را دارد. محیطی که می‌توان در آن از این دستگاه استفاده کرد، منزل، سالن و کلینیک‌ها می‌باشد.
ویژگی‌های دستگاه شامل
جنس بدنه از آلومینیوم است
تعداد دور موتور 7000 الی 15000
دارای 5 لول سرعت است
کارتریج به وفور یافت می‌شود
منبع تغذیه، فقط برق است
عمق نفوذ دکتر پن A7 از 25/0 میلیمتر تا 5/2 میلیمتر متغییر است.

میکرونیدلینگ دکتر پن MYM

دستگاه میکرونیدلینگ، دستگاهی با تکنولوژی روز دنیا برای جوانسازی پوست است، یکی از دستگاه‌هایی است که توانسته افراد را به پوستی زیبا و سالم برساند. دستگاه میکرونیدلینگ به کمک نیدل‌های خود سوراخ‌های بسیار ریزی در سطح پوست ایجاد می‌کند که به افزایش گردش خون کمک می‌کند و با لایه برداری و زخم‌های بسیار سطحی که بر روی پوست ایجاد شده را از بین می‌برد و در نتیجه پوستی صاف، شفاف و زیبا را برای شما به فراهم می‌آورد. پوست برای ترمیم این سوراخ‌های ایجاد شده به طور طبیعی کلاژن سازی می‌کند و در نتیجه این کلاژن سازی به رفع چین و چروک و لک‌های تیره پوست و جای زخم کمک می‌کند. دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن MYM کار لیزر و مواد شیمیایی را به طور طبیعی و بدون عوارض برای شما انجام خواهد داد.
دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن با برق مستقیم کار می‌کند و قدرت قابل توجهی دارد، که دارای پنج قدرت قابل تنظیم است. از این دستگاه دکتر پن برای رفع و بهبود کک و مک، جای جوش، آکنه و زخم و جوانسازی پوست استفاده می‌شود. دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن MYM همچون برای از بین بردن اسکار ناشی از بخیه و سوختگی، درمان خطوط اطراف لب، جمع شدن و افزایش حالن الاستیسیته پوست، رفع چین و چروک پوست صورت و همچنین کوچک کردن منافذ باز پوستی کمک بسزایی می‌کند.

دکتر پن X5 شارژ برقی

زیبایی پوست به روش ساده، ایده آل هر شخصی می‌باشد. میکرونیدلینگ یکی از موثرترین روش‌های جوانسازی و ترمیم پوست است که امروزه در تمام دنیا استفاده می‌شود. اگر بخواهیم به مهم‌ترین مزیت میکرونیدلینگ اشاره کنیم، بایستی بگوییم جوانسازی و ترمیم پوست به صورت غیر قابل بازگشت. در این روش از فرآیند‌های ترمیم طبیعی خود بدن جهت درمان استفاده می‌گردد. بعد از انجام میکرونیدلینگ، به سرعت ظاهر پوست ترمیم می‌شود. فرد به راحتی می‌تواند فعالیت‌های روزانه خودش را انجام دهد. از این سو به سبب محبوبیت این روش دستگاه‌های زیادی توسط برندهای جهانی تولید شده‌اند که در صدر آن‌ها برند دکتر پن می‌باشد. این محصول که با نام دیگر درماپن شناخته شده است، ویژگی مشترک تمامی محصولات این برند، بهره‌گیری از کیفیت مطلوب و استاندارد است.
جنس بدنه دستگاه میکرونیدلینگ ئکتر پن مدل X5 از استیل ضد زنگ بوده و مغزی کارتریج آن را از نوع کارتریج شش پین می‌باشد. ویژگی کارتریج‌های شش پین این است که تا حد زیادی از میزان لرزش دستگاه کم می‌کنند. یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب محصول کارکرد بدون سیم آن و با سیم آن است. یعنی در صورت اتمام شارژ دستگاه شما می‌توانید با وصل کردن آن به برق، از دستگاه استفاده نمایید.
بطور کلی دستگاه میکرونیدلینگ درماپن دکتر پن مدل X5 بهره‌گیری از کارتریج شش پین، پنل ال ای دی، قدرت موتور بالا و قابلیت استفاده به صورت شارژی و استفاده در سالن زیبایی یا منزل می‌باشد.

دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن X5 مدل برقی

باعث تولید کلاژن از طریق روش‌های میکرونیدلینگ می‌توان از آن برای بهبود جای زخم آکنه و زخم‌های کلوئیدی و … استفاده کرد. همچنین می‌توان از آن برای باز تعریف مجدد پوست استفاده کرد و درمان قطعی سفت شدن پوست یکی از کاربردهای این دستگاه است.
از کاربردهای این دستگاه می‌توان به
از بین بردن رگ‌های خونی لخته شده
کاهش سلولیت و جوانسازی پوست
مرطوب کننده و تقویت سینه
از بین برنده و تقویت سینه
از بین برنده لک‌های تیره
رفع چین و چروک‌های و چربی‌های بدن و صورت
رفع موهای زائد
سفید کننده عالی با مزو
از بین برنده رنگدانه‌ها

دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن M8

یکی از روش‌های موثر و خوب کلاژن سازی میکرونیدلینگ است که نتایج شگفت انگیزی دارد. این دستگاه روی سطح پوست حفره‌ها و کانال‌هایی ایجاد می‌کند و پوست را به ساخت کلاژن وادار می‌کند. اگر ترک پوستی، اسکار سوختگی و یا اسکار آکنه هم وجود داشته باشد. به راحتی درمان می‌شود. از این قلم‌ها برای هر نوع پوستی می‌توان استفاده کرد. بعد از چند وقت استفاده از این دستگاه می‌توانید تغییراتی را در پوست خود مشاهده کنید از جمله خط لب، خطوط خنده، چین و چروک‌ها، پنجه کلاغی اطراف چشم را به طور واضحی از بین برده و چهره‌ی شما را جوان‌تر می‌کند.
دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن مدل M8 با این صورت می‌باشد، دستگاهی دارای سوزن‌های ریزی می‌باشد که با وارد کردن ضربه به لایه‌های سطحی پوست و لایه‌های عمیق‌تر نفوذ می‌کنند و سوراخ‌های ریزی را ایجاد می‌کند، با ایجاد این سوراخ‌ها پوست را وادار به کلاژن سازی می‌کند. دستگاه‌های میکرونیدلینگ جز دسته‌ی محصولات زیبایی به شما می‌روند که عمل کلاژن سازی را بر عهده دارند، منفذهایی که روی پوست قرار دارند و یا آثار باقی مانده از جوش‌ها و جراحی را از بین می‌برند.
دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن مدل M8 ویژگی‌هایی دارد که چند مورد از آن‌ها را برای شما نام می‌بریم
سایز سوزن‌های این دستگاه قابل تغییر و تنظیم هستند و شما می‌توانید سایز آن‌ها از 25/0 تا 3.00 میلیمتر تنظیم کنید، سرعت دور غلتکی آن به صورت خودکار می‌باشد، سبک و بی صدا است، در منزل و سالن و کلینیک قابلیت استفاده دارد و طراحی آن به صورت بی سیم می‌باشد.
از کاربردهای دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن مدل M8 می‌توان به جوان شدن پوست، از بین برنده‌ی جای جوش، آکنه، اسکار، جراحی و جوش‌ و شفاف شدن پوست اشاره کرد.
این دستگاه با رنگ سیلوری، با کیفیت ساخت خوب و قدرت کاری در حد دکتر پن A6 باز می‌توان گفت می‌توانید جایگاه مناسبی را در میان دستگاه‌های میکرونیدلینگ کسب کند، محیطی که می‌توان در آن از این دستگاه استفاده کرد، منزل، سالن و کلینیک‌ها می‌باشد.


ویژگی‌های این دستگاه شامل

 • جنس بدنه از آلومینیوم است
 • تعداد دور موتور 7000 الی 18000
 • دارای 6 لول سرعت
 • کاتریج خیلی کم یافت می‌شود
 • منبع تغذیه، برق و شارژ است
 • صفحه نمایشگر لول سرعت دارد
 • عمق نفوذ کتر پن از 25/0 میلیمتر تا 5/2 میلیمتر متغیی است.

3 دیدگاه در “دکتر پن چیست و معرفی انواع مدل های آن

 1. شهلا جلالی گفت:

  برای استفاده شخصی کدوم مدل را پیشنهاد میکنید ؟

  1. کارشناس فروش گفت:

   mym , n2

 2. شیما ده شهری گفت:

  دکتر پن a1w پوکه فلزی هستش ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *