سئوالات متداول

در چه حالت محصولی که خریدم رو می تونم عودت بدم؟

در صورتی که کالایی که خرید کرده اید با محصولی که برایتان ارسال شده مغایرت داشته باشد یا با توضیحات سایت یکی نباشد. و قبل از ارسال با تیم پشتیبانی سوپریم کالا با شما هماهنگی های لازم را انجام نداده باشد. با مشاوره فنی سایت از طریق کانال های اجتماعی تماس بگیرید و در صورتی محصول شما اشتباه ارسال شده بود امکان بازگشت کالا وجود دارد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

سوپریم کالا همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به شرکت ‌‏های حمل و نقل معتبر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و سوپریم کالا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش سوپریم کالا اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به سوپریم کالا ارسال شود.

پاسخ خود را پیدا نکردید؟

درصورتی که پاسخ سئوال خود را پیدا نکردید میتوانید آن را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم. همچنین با ارسال سئوال خود به ما کمک میکنید تا این صفحه را کامل‌تر کنیم.